امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
Virtualization Solution

تکنولوژی مجازی سازی به شما در بهتر شدن کسب و کارتان کمک می کند . این راه شما را به سمت کنترل هزینه ها و مدیریت بهتر منابع سوق می دهد و سرویسهای حیاتی شما را همواره در دسترس قرار می دهد .

مجازی سازی یک راهکار سطح بالا برای توسعه بخش فناوری اطلاعات می باشد . مهم نیست که سازمان شما کوچک است و یا بزرگ ، قابلیتهای آن به اندازه ای است که شما نمی توانید از حرکت به سمت آن چشم پوشی کنید .

 

ما کنار شما هستیم تا بتوانید به سمت مجازی سازی حرکت کنید و از مزایای آن بهره ببرید .

  • تعیین یک استراتژی مجازی سازی با توجه به نیاز شما .
  • انتخاب یک ساختار سخت افزاری مناسب .
  • اجرای پروژه مجازی سازی شما .
  • نظارت و نگهداری محیط مجازی شما .

مهر اندیش پانیذ دارای دانش گسترده ای جهت ارتقا و بهبود IT سازمان شماست .

همین امروز با ما تماس بگیرید و با ما به سمت ساختار مجازی حرکت کنید .

 Data Center Virtualization

Data Center Virtualization

مجازی سازی مرکز داده یک روش مجازی سازی است که شامل فرآیند طراحی ، توسعه و گسترش یک مرکز داده در زمینه مجازی سازی و فناوری های محاسبات ابری است . این روش شامل مجازی سازی Server ، Storage ، Network و دیگر تجهیزات زیر ساختی می شود .

اگر سازمان شما دارای محدودیت در فضای مرکز داده است و یا نیاز است در زمینه کاهش هزینه ها قدمهای موثری برداشته شود ، لازم است به این سمت حرکت کنید .

 Server Virtualization

Server Virtualization

 مجازی سازی سرور یک روش مجازی سازی است که شامل تقسیم یک سرور فیزیکی به تعدادی از سرورهای مجازی کوچک با کمک نرم افزار مجازی سازی می شود. در مجازی سازی سرور، هر سرور مجازی همزمان چندین سیستم عامل را اجرا می کند . با این روش از تمامی ظرفیت سرور فیزیکی استفاده می شود و هزینه تعمیر و نگهداری سرورها کاهش چشمگیری می یابد .

اگر سازمان شما کوچک و یا متوسط است ، مجازی سازی سرور یک راه حل مناسب برای شما می باشد .

 Storage Virtualization

Storage Virtualization

 بسیاری از سازمانها تکنولوژی های مجازی سازی سرور را برای کاهش هزینه و کوچک کردن مرکز داده ، استفاده می کنند . اما مجازی سازی سرور تنها نیمی از راه حل است . برای اینکه از مجازی سازی سرور بطور کامل بهره ببرید ، نیاز به یک پلت فرم ذخیره سازی پیشرفته دارید . به کمک مجازی سازی Storage محدودیتهای دسترسی به درایوهای فیزیکی رفع می شود و منابع ذخیره سازی ، بصورت مشترک در اختیار سرور ها قرار می گیرد . همچنین مدیریت بهتر منابع ، صرفه جویی در هزینه ها و بالارفتن قابلیت دسترسی از دیگر امتیازات خواهد بود .

اگر سازمان شما متوسط و یا بزرگ است ، مجازی سازی Storage بخش مهم و جدانشدنی از ساختار مجازی شما خواهد بود . با توجه به هزینه بالای Storage ، قابلیت vSAN نیز راهکاری مناسب خواهد بود .

 Network Virtualization

Network Virtualization

مجازی سازی شبکه باعث افزایش سرعت راه اندازی و کاهش زمان قطعی در شبکه خواهد شد . به کمک VMware NSX ، گستره مجازی سازی از لایه سرور فیزیکی به شبکه فیزیکی توسعه خواهد یافت . این امر باعث جدا شدن سرویسها از لایه فیزیکی شده و در نتیجه افزایش قابلیت مقیاس پذیری را بدنبال خواهد داشت . همچنین افزایش کنترل و اعمال سیاستهای امنیتی بر روی ترافیک شبکه ، از دیگر امتیازات خواهد بود .
اگر سازمان شما متوسط و یا بزرگ است ، مجازی سازی شبکه ابزاری قوی برای مدیریت شما بشمار آمده و سازمان شما را از پیچیدگی های دنیای فیزیکال رها می کند .

تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه دوم، پلاک 12 واحد 8

  • تلفن : 88538841-86030256
  • فکس : 88741586
  • کدپستی : 1587634419
  • ایمیل :

اشتراک خبرنامه

شما می توانید با اشتراک در خبرنامه شرکت مهراندیش پانیذ از آخرین اخبار حوزه فناوری اطلاعات مطلع گردید.
تمامی حقوق این وب سایت به شرکت مهراندیش پانیذ متعلق می باشد.

Search